Targi rolnicze Opolagra 2015, lotnisko Kamień Śląski k. OpolaOpolagra Wystawa techniki rolniczej, pokazy i testy maszyn.

Dnia 12-14 w Kamieniu Śląskim k/Opola odbyła się XII Edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Opolagra 2015.

Jest to największa wystawa rolnicza na południu Polski gdzie warto i trzeba być.

Tegoroczną wystawę odiwedziło 4,5 tysiąca odwiedzających. W wystawie udział wzieło ponad 400 wystawców z Polski i świata.

Nasza obecność na Opolagrze odziwerciedla naszą pozycję w Polsce, w branży rozrusznik i alternator, który posiada każdy ciągnik oraz kombajn, maszyna samobierzna. Na wystwie tej byliśmy już 4 raz i mieliśmy najwięcej odiwedzających.


Mimo bardzo wysokiej temperatury (sobota 33,5 stopnia w cienu) zainteresowani naszymi produktami byli nie tylko wielcy potentaci rolnictwa, ale również rolnicy indywidualni, którzy bardziej liczą na rgenerowne podzeposły ponieważ wychodzi to taniej. Jak zwykle spotykamy się z firmami zaprzyjaźnionymi chodzi o firmy KABER (obciążniki do ciągników) i firmy FOLPOL (folia sianokiszonka)

Z tego rocznej edycji wystawy jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy osobą którzy odiwedzili nasze stoisko. Zapraszamy do współpracy, Stanisław Osiński.

Kilka wybranych zdjęć:

CARGO
WoodAuto
Auto Starter
Prestolite
Leece Neville
Iskra -> Letrika
Letrika -> Iskra
Ika - GeBe
Mobiletron
Saprisa
Valeo
Bosch
Ghibaudi
Wilson
NTN
Koyo
WAI
Delco Remy
Magneti Marelli
MITSUBISHI
Zen
ZM
ERA
HUCO
Woodward
MAHLE
Kissling
INA FAQ
DENSO
Dixie
AMATEK
Carbotech
Magneton
DOOSAN
Hitachi
Niermann