Informacje prawne firmy Serwis - Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński

© Copyright

Wszelkie prawa zastrzeżone. Cała zawartość serwisu, w szczególności tekst, zdjęcia, elementy graficzne, dźwięk, animacje i pliki wideo, a także układ stron internetowych Serwisu Sklepu Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński, są chronione prawem autorskim oraz innymi przepisami odnoszącymi się do ochrony własności intelektualnej. Kopiowanie, rozpowszechnianie i zmienianie tych treści oraz udostępnianie ich w całości lub części osobom trzecim w celach komercyjnych jest zabronione. Ponadto niektóre nasze strony internetowe Serwisu Sklepu Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński zawierają zdjęcia chronione na mocy praw autorskich osób trzecich.

Znaki towarowe

O ile nie podano inaczej, wszystkie znaki towarowe na stronach Serwisu Sklepu Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński podlegają ochronie prawnej. Odnosi się to zwłaszcza do marek, tabliczek znamionowych, logo i symboli firm. Marki i elementy kompozycyjne wykorzystywane na naszych stronach internetowych stanowią własność intelektualną firmy Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński z Polski.

Gwarancja

Niniejsza strona internetowa została przygotowana z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować całkowitej poprawności czy dokładności prezentowanych tutaj informacji. Firma Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński nie ponosi odpowiedzialności odszkodowawczej z tytułu szkód bezpośrednich lub pośrednich spowodowanych korzystaniem z niniejszej strony internetowej, chyba że szkody zostaną spowodowane celowo lub będą wynikiem poważnego uchybienia ze strony Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński. Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński zastrzega sobie prawo do zmiany publikowanych na stronie informacji bez wcześniejszego zawiadomienia oraz aktualizacji niniejszej noty.

Niniejszy serwis może zawierać odnośniki do serwisów internetowych zarządzanych przez osoby trzecie, nad którymi Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński nie sprawuje kontroli. Firma Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński nie jest zobowiązana do zapewniania poprawności i aktualności danych publikowanych na tych stronach. Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński nie ponosi odpowiedzialności za treść innych stron i udostępnia odnośniki do nich wyłącznie dla wygody użytkowników. Umieszczanie odnośników oraz odwiedzanie innych stron za pośrednictwem witryny internetowej Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński stanowią działania, które użytkownik podejmuje na własną odpowiedzialność.

Wszelkie odnośniki zostaną zweryfikowane pod kątem nielegalnej zawartości przed publikacją. Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński zapewnia, że po wstępnym przeglądzie nie odnaleziono zawartości uważanej za nielegalną na stronach, do których prowadzą odnośniki. Jeżeli w późniejszym okresie firma Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński odkryje jakąkolwiek nielegalną zawartość, odnośniki zostaną natychmiast usunięte. Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tych stron, gdyż nie obejmują jej przepisy dotyczące ochrony danych osobowych przez Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński.

Licencja

Zawarta na stronie internetowej Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński własność intelektualna w postaci patentów, znaków towarowych i praw autorskich podlega ochronie prawnej. Publikacja na stronie internetowej nie może być rozumiana jako udzielenie licencji na wykorzystanie własności intelektualnej Serwis Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński lub osób trzecich.

CARGO
WoodAuto
Auto Starter
Prestolite
Leece Neville
Iskra -> Letrika
Letrika -> Iskra
Ika - GeBe
Mobiletron
Saprisa
Valeo
Bosch
Ghibaudi
Wilson
NTN
Koyo
WAI
Delco Remy
Magneti Marelli
MITSUBISHI
Zen
ZM
ERA
HUCO
Woodward
MAHLE
Kissling
INA FAQ
DENSO
Dixie
AMATEK
Carbotech
Magneton
DOOSAN
Hitachi
Niermann